Допълнителна информация
| Марка | GREE |
|---|---|
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление : | A+ |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | – / 5.20 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | – / 5.40 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | – / 1.45 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | – / 1.30 / – kW |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4.15 |
| Работна температура на охлаждане: | -15 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление: | -20 ~ 24 °C |
| За помещения (кв.м.) | 33 кв. м |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Хладилен агент : | R32 |
| Тегло външно тяло | 43 кг |
| Ниво на шум на външно тяло при охлаждане, dB(A) : | 55 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на външно тяло при отопление, dB(A): | 55 / – / – / – dB (A) |
| Максимален брой вътрешни тела: | 2 |





Отзиви
Все още няма отзиви.