Допълнителна информация
| Марка | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление : | A+ |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 8.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 9.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 1.97 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 2.00 kW |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4.07 |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление: | -15 ~ 24 °C |
| За помещения (кв.м.) | 70 кв.м. |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Хладилен агент : | R32 |
| Тегло външно тяло | 62 кг |
| Ниво на шум на външно тяло при охлаждане, dB(A) : | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на външно тяло при отопление, dB(A): | 54 / – / – / – dB (A) |
| Максимален брой вътрешни тела: | 4 |






Отзиви
Все още няма отзиви.