Допълнителна информация
| Марка | DAIKIN |
|---|---|
| Мощност (kW) | 11 |
| Интегриран бойлер | не |
| Функции | Отопление/ожхладане |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане): | 5,79 |
| COP (коефициент на трансф. отопление): | 3,37 |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 10,6 |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 11,6 |
| Захранване | 400V |
| Резервиращ електронагревател | 3 kW |
| Енергиен клас отопление : | A++ |
| Енергиен клас на охлаждане | A+++ |
| Хладилен агент : | R32 |
| Опция Wi-Fi | Да |
| Размери външно (в/д/ш), mm: | 870 x 1380 x 460 |
| Ниво на шум | 62 dB |
| Гаранция: | 36 месеца |











Отзиви
Все още няма отзиви.