Допълнителна информация
| Марка | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Енергиен клас на охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление : | A+ |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 0.5 – 2.5 – 2.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 0.7 – 3.15 – 3.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 0.800 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 0.850 kW |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане): | 6.2 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4.3 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): | 141 / 614 kWh |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление: | -15 ~ 24 °C |
| За помещения (кв.м.) | 20 кв. м |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Хладилен агент : | R32 |
| Размери вътрешно (в/д/ш), mm : | 280х838х228 mm |
| Тегло вътрешно тяло | 9 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло при охлаждане, dB(A) : | 21 db(A) |
| Ниво на шум на вътрешно тяло при отопление, dB(A): | 21 db(A) |
| Размери външно (в/д/ш), mm: | 538х699х249 mm |
| Тегло външно тяло | 23 kg |
| Ниво на шум на външно тяло при охлаждане, dB(A) : | 50 db(A) |
| Ниво на шум на външно тяло при отопление, dB(A): | 50 db(A) |







Отзиви
Все още няма отзиви.