Допълнителна информация
| Марка | DAIKIN |
|---|---|
| Енергиен клас на охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас отопление : | A++ |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | – / 5.2 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | – / 6.8 / – kW |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4.88 |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление: | -15 ~ 18 °C |
| За помещения (кв.м.) | 40 кв. м |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Хладилен агент : | R32 |
| Тегло външно тяло | 57 кг |
| Ниво на шум на външно тяло при охлаждане, dB(A) : | – / 46 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на външно тяло при отопление, dB(A): | – / 47 / – / – dB (A) |
| Максимален брой вътрешни тела: | 3 |





Отзиви
Все още няма отзиви.