Допълнителна информация
| Марка | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Енергиен клас на охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас отопление : | A++ |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 1.1 / 5.3 / 5.6 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 1.0 / 6.4 / 7.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | – / 1.4 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | – / 1.56 / – kW |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): | 4,6 |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление: | -15 ~ 24 °C |
| За помещения (кв.м.) | 40 кв. м |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Хладилен агент : | R32 |
| Тегло външно тяло | 37 кг |
| Ниво на шум на външно тяло при охлаждане, dB(A) : | 46 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на външно тяло при отопление, dB(A): | 51 / – / – / – dB (A) |
| Максимален брой вътрешни тела: | 2 |





Отзиви
Все още няма отзиви.