Допълнителна информация
| Марка | DAIKIN |
|---|---|
| Мощност (kW) | 12 |
| Интегриран бойлер | 180л. |
| Функции | Отопление/БГВ |
| COP (коефициент на трансф. отопление): | 4,83 |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 10,6 |
| Захранване | 380V |
| Резервиращ електронагревател | 6 kW |
| Енергиен клас отопление : | A+++ |
| Хладилен агент : | R32 |
| Опция Wi-Fi | Да |
| Размери вътрешно (в/д/ш), mm : | 1655 x 595 x 634 |
| Размери външно (в/д/ш), mm: | 1003x1270x533 |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Гаранция: | 36 месеца |










Отзиви
Все още няма отзиви.