Допълнителна информация
| Марка | GREE |
|---|---|
| Енергиен клас на охлаждане | A+ |
| Енергиен клас отопление : | A |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 1.26 / 5.2 / 6.6 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 1.12 / 5.5 / 6.8 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): | 0.38 / 1.76 / 2.45 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): | 0.35 / 1.6 / 2.5 kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане): | 2.95 |
| COP (коефициент на трансф. отопление): | 3.44 |
| Работна температура на охлаждане: | 18 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление: | -20 ~ 24 °C |
| За помещения (кв.м.) | 40 кв. м |
| Вграден Wi-Fi модул | Да |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Хладилен агент : | R32 |
| Размери вътрешно (в/д/ш), mm : | 700 x 600 x 215 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло вътрешно тяло | 15 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло при охлаждане, dB(A) : | 46 / 41 / 36 / 32 dB |
| Ниво на шум на вътрешно тяло при отопление, dB(A): | 56 / 51 / 46 / 42 dB |
| Размери външно (в/д/ш), mm: | 963 x 700 x 396 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло външно тяло | 46 кг |
| Ниво на шум на външно тяло при охлаждане, dB(A) : | 56 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на външно тяло при отопление, dB(A): | 63 / – / – / – dB |







Отзиви
Все още няма отзиви.